Grave Diggers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grave Diggers

.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Относно Гилд Райдовете

Go down 
+20
Pastir
Khargar
Amelie
seven
Koozman
Dustin
Heinrich
Presi
Goshakata
pest
Rudiane95
Pegi
aree
Loveobsesin
Xorrorski
Helpfromhell
knox
Terror
*Razziela
Ktulu
24 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Достатъчно ли са според Вас Гилд райдовете?
Да
Относно Гилд Райдовете I_vote_lcap79%Относно Гилд Райдовете I_vote_rcap
 79% [ 49 ]
Не
Относно Гилд Райдовете I_vote_lcap21%Относно Гилд Райдовете I_vote_rcap
 21% [ 13 ]
Общо гласове : 62
 

АвторСъобщение
Ktulu
Admin
Admin
Ktulu


Брой мнения : 5
Join date : 05.04.2010
Местожителство : Northrend

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:09 pm

Достатъчно ли са според Вас Гилд райдовете?На тази анкета давайте възможно най-много отогвори и бъдете активни, защото от нея може да зависи промяна на райд графика.Дайте мнения какви райдове недостигат , по кое време трябва да се правят и т.н
Върнете се в началото Go down
*Razziela
Admin
Admin
*Razziela


Брой мнения : 43
Join date : 04.04.2010
Местожителство : Пловдив

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:20 pm

Според мен райдовете са идеални. Часовете са си супер а относно самите райдове и да искаме още няма просто др работещи че да се иска промяна Neutral
Върнете се в началото Go down
http://http://grave-diggers.hit.bg/
Terror

Terror


Брой мнения : 4
Join date : 05.04.2010
Age : 28
Местожителство : Pleven

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:23 pm

Еми.. според мене са си добре но искам да има и Ulduar 10 , защото от 25 не пада нищо хубаво за ларовете.. според мен да го сложим на мястото на някоя Onyxia 10 или Ulduar 25.. това е моето мнение Smile
Върнете се в началото Go down
knox

knox


Брой мнения : 7
Join date : 06.04.2010

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:27 pm

За някои малко ... за някои много cherry винаги ще има проплакали .
Върнете се в началото Go down
Helpfromhell

Helpfromhell


Брой мнения : 15
Join date : 05.04.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:30 pm

Terror написа:
Еми.. според мене са си добре но искам да има и Ulduar 10 , защото от 25 не пада нищо хубаво за ларовете.. според мен да го сложим на мястото на някоя Onyxia 10 или Ulduar 25.. това е моето мнение Smile
Подкрепям!Без тва в четвъртък и петък трудно се намират хора за Оnyxia и сега както се затопли ...
Предлагам да ги редуваме Ony/Uld/Ony/Uld и така. Wink
Върнете се в началото Go down
Xorrorski

Xorrorski


Брой мнения : 36
Join date : 05.04.2010
Age : 36
Местожителство : Добрич/Варна

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:31 pm

По принцип е добре, но също така мисля и че събота и неделя са прекалено натрупани с ГР-та. Бих искал малко да се разредят понеже аз лично събота и неделя съм малко ангажиран и изтървам едва ли не ВСИЧКО. Мисълта ми е, Оних Нахх Воа 25 да не се правят събота и неделя по 5-10 раида Smile) ами 50% а другите за през седмицата или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Loveobsesin
Moderator
Moderator
Loveobsesin


Брой мнения : 40
Join date : 05.04.2010

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:33 pm

Всичко си е перфе! Единствен може да увеличим броя на всички райдове ако се увеличат и сериозните играчи. Това е едиснтвеното което може да се направи за момента в ДФ ( поради технически причини не работещите инстансове няма какво да ги правим ... )
Върнете се в началото Go down
Loveobsesin
Moderator
Moderator
Loveobsesin


Брой мнения : 40
Join date : 05.04.2010

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:34 pm

Xorrorski написа:
По принцип е добре, но също така мисля и че събота и неделя са прекалено натрупани с ГР-та. Бих искал малко да се разредят понеже аз лично събота и неделя съм малко ангажиран и изтървам едва ли не ВСИЧКО. Мисълта ми е, Оних Нахх Воа 25 да не се правят събота и неделя по 5-10 раида Smile) ами 50% а другите за през седмицата или нещо такова.

За всички е така особено учениците/работещите които цяла седмица се бъхтят и очакват малко почивка, но щом до сега сме могли да се справяме мисля че ще си е добре
Върнете се в началото Go down
aree




Брой мнения : 12
Join date : 06.04.2010
Age : 29
Местожителство : пловдив

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:44 pm

раидовете са добре ама някои път последния раид за VOA 25 го махате на които се надявам наи много за инв
Върнете се в началото Go down
Pegi

Pegi


Брой мнения : 4
Join date : 06.04.2010
Age : 32
Местожителство : Михайловград

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:45 pm

аз лично искам раидовете да са в по късен час или да се огранизираме 1 група от 25 човека който да си правиме раидовете от 20-22-24 часа щото тва 14 часа примерно ми се вижда мн рано такмо се сабуждам и гледам а треа да ходя на раид ....
Върнете се в началото Go down
Rudiane95

Rudiane95


Брой мнения : 31
Join date : 06.04.2010
Age : 28
Местожителство : Кърджали

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:49 pm

Абе раидовете са си в подходящото време но простоя някои хора праят мн ношни Very Happy Very Happy и кат са сабудят в 3 часа вече са изтарвали райда
Върнете се в началото Go down
Loveobsesin
Moderator
Moderator
Loveobsesin


Брой мнения : 40
Join date : 05.04.2010

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:55 pm

Pegi написа:
аз лично искам раидовете да са в по късен час или да се огранизираме 1 група от 25 човека който да си правиме раидовете от 20-22-24 часа щото тва 14 часа примерно ми се вижда мн рано такмо се сабуждам и гледам а треа да ходя на раид ....

Пеги според теб мнозинството от гилда на колко години са? Повечето са около 16 и няма просто кой да ти седи до толкова късно. Лично за мен абсолютно ме не бърка в колко часа са, или ще си съобразя ангажиментите с райда или няма да дойда. Теб мога да те посъветвам същото. Разбирам всеки си има каквато и да е било работа и т.н., разпуска, но не може всички да са на едно мнение
Върнете се в началото Go down
pest
Admin
Admin
pest


Брой мнения : 24
Join date : 05.04.2010
Age : 32

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 9:48 pm

Брато маина копеле :Д достатъчно са раидовете според мене смисъл ние ако напраим о6те малко раидове смятаи че тряя да си седим по цял ден пред комповете и да циклим ЛОЛ :П стигат ни толкова според мене но нямам нищо против да водим още няколко Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:01 pm

още трябват още
Върнете се в началото Go down
Goshakata

Goshakata


Брой мнения : 3
Join date : 05.04.2010
Местожителство : София/Герман

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:14 pm

Райдовете са съвсем в нормата. Не сте ли се замисляли за броя на играчите които са в гилдията и броя на райдовете, че са добре съобразени и като се има в предвид, че доста играчи нямат достатъчен гиър за някой инстанций.... Райдовете са точно колкото трябва, дори понякога не стигат хора особено сега около празниците.
Върнете се в началото Go down
http://www.grave-diggers.hit.bg
Presi

Presi


Брой мнения : 3
Join date : 05.04.2010
Age : 31
Местожителство : Ruse

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 11:31 pm

ами аз пък съм се надявам райдовете ОС и НАХХ да се преместят с 1-2 часа, защото от месец и половина немога да ги хвана понеже в събота имам възможност да се видя с приятелката ми от 9 до 1:30 и след това е на уроци... А вярвам, че всички биха направили това, което правя аз ( да пропусна ГР-то за да прекарам по-приятно времето) Smile

Това е единственното, което не ме устройва от към 25 ман райдовете Sad
Върнете се в началото Go down
Loveobsesin
Moderator
Moderator
Loveobsesin


Брой мнения : 40
Join date : 05.04.2010

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 11:50 pm

Presi написа:
ами аз пък съм се надявам райдовете ОС и НАХХ да се преместят с 1-2 часа, защото от месец и половина немога да ги хвана понеже в събота имам възможност да се видя с приятелката ми от 9 до 1:30 и след това е на уроци... А вярвам, че всички биха направили това, което правя аз ( да пропусна ГР-то за да прекарам по-приятно времето) Smile

Това е единственното, което не ме устройва от към 25 ман райдовете Sad


Както вече споменах по рано, не може да се съобразяваме със вече 293 души. Разбирам те, всеки би постъпил по същия начин, но не можем да направим нищо по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Heinrich

Heinrich


Брой мнения : 12
Join date : 06.04.2010
Age : 31
Местожителство : Ловеч

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:28 am

Абе добре са си райдовете ама трябва да се измисли нещо като VIP райдове или нещо от сорта както преди..
Върнете се в началото Go down
Dustin

Dustin


Брой мнения : 24
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : Добрич

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:12 am

Goshakata написа:
Райдовете са съвсем в нормата. Не сте ли се замисляли за броя на играчите които са в гилдията и броя на райдовете, че са добре съобразени и като се има в предвид, че доста играчи нямат достатъчен гиър за някой инстанций.... Райдовете са точно колкото трябва, дори понякога не стигат хора особено сега около празниците.

тъй вярно cyclops но ако минем кам DKP системата ще има по-гиърнати спорет мен Wink
Върнете се в началото Go down
Koozman
Admin
Admin
Koozman


Брой мнения : 24
Join date : 06.04.2010
Age : 32
Местожителство : Ловеч

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:17 am

Dustin написа:
Goshakata написа:
Райдовете са съвсем в нормата. Не сте ли се замисляли за броя на играчите които са в гилдията и броя на райдовете, че са добре съобразени и като се има в предвид, че доста играчи нямат достатъчен гиър за някой инстанций.... Райдовете са точно колкото трябва, дори понякога не стигат хора особено сега около празниците.

тъй вярно cyclops но ако минем кам DKP системата ще има по-гиърнати спорет мен Wink

Как смяташ, че ще се направи дкп система, като в гилда са 300 човека(героя)???
1-во: Аддоните за това или са много тежки, или трудни за ползване.
2-ро: На ръка ще е прекалена играчка, за да се направи при това количество на райдовете.
3-то: Аддоните за ДКП не са съвместими с емулатора на ДФ.

За да има ДКП система. според мене в гилда не трябва да е повече от 100 човека(героя).Ако греша ме поправи.
Върнете се в началото Go down
seven

seven


Брой мнения : 7
Join date : 05.04.2010
Местожителство : dobrich

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:47 am

Има много раидове но могат да бъдат и още повече. Обаче това не зависи само от гуилд мастера а и от самите мембари. Да спрат да ходят по рандомчета. Гуилда има много повече възможности!!! Даваите да ги използваме на макс!!!
Върнете се в началото Go down
Amelie

Amelie


Брой мнения : 7
Join date : 06.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пазарджик

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 6:19 am

Райдовете са напълно достатъчни но идеята да се редуват Ony 10 и Uld 10 е доста добра Razz
Върнете се в началото Go down
Khargar

Khargar


Брой мнения : 7
Join date : 06.04.2010
Age : 32

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:29 pm

Според мен така райдовете са добре, защото ако се добавят още ще стане много натрупано.
Върнете се в началото Go down
Koozman
Admin
Admin
Koozman


Брой мнения : 24
Join date : 06.04.2010
Age : 32
Местожителство : Ловеч

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:59 pm

Amelie написа:
Райдовете са напълно достатъчни но идеята да се редуват Ony 10 и Uld 10 е доста добра Razz
Според мене това ще е осъществимо, след като повечето от гилда не им е нужно нищо от они(10).


Последната промяна е направена от Koozman на Сря Апр 07, 2010 3:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pastir

Pastir


Брой мнения : 12
Join date : 05.04.2010

Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 3:01 pm

аз пък мисля , с риск да ма убиете ,че райдовете са прекалено много ;дд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Относно Гилд Райдовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Гилд Райдовете   Относно Гилд Райдовете I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Относно Гилд Райдовете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Гилд евенти
» Гилд Евент

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Grave Diggers :: Grave Diggers General :: Анкети-
Идете на: