Grave Diggers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grave Diggers

.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 С кой Healer сте нй- спокойни :)

Go down 
+9
seven
Koozman
Bellydancer
Bloodseaker
Xorrorski
Dustin
*Razziela
Helpfromhell
Pastir
13 posters

с кой Healer се чувствате най - спокойно на райд :]
Kuzmin
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap27%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 27% [ 20 ]
Helpfromhell
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap7%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 7% [ 5 ]
Diablos
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap3%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Pastir
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap14%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 14% [ 10 ]
Shammybull
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap12%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 12% [ 9 ]
Xpucto
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap11%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 11% [ 8 ]
Leadrinbg
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap3%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Loveobsession
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap15%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 15% [ 11 ]
Felro
С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_lcap8%С кой Healer сте нй- спокойни :) I_vote_rcap
 8% [ 7 ]
Общо гласове : 74
 

АвторСъобщение
Pastir

Pastir


Брой мнения : 12
Join date : 05.04.2010

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 4:57 pm

.
Върнете се в началото Go down
Helpfromhell

Helpfromhell


Брой мнения : 15
Join date : 05.04.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:03 pm

Мен защо ме няма ? scratch
Върнете се в началото Go down
*Razziela
Admin
Admin
*Razziela


Брой мнения : 43
Join date : 04.04.2010
Местожителство : Пловдив

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:05 pm

Кофтос не е хеал Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://http://grave-diggers.hit.bg/
Pastir

Pastir


Брой мнения : 12
Join date : 05.04.2010

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:06 pm

да не ти дреме , аз я направих доколкото да разбера дали мога да правя анкети Very Happy:D
Върнете се в началото Go down
*Razziela
Admin
Admin
*Razziela


Брой мнения : 43
Join date : 04.04.2010
Местожителство : Пловдив

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:06 pm

Pastir написа:
да не ти дреме , аз я направих доколкото да разбера дали мога да правя анкети Very Happy:D


xD е кво яко ли ти е ся : D
Върнете се в началото Go down
http://http://grave-diggers.hit.bg/
Pastir

Pastir


Брой мнения : 12
Join date : 05.04.2010

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:09 pm

да е ..мн голям са чувставам xDD
helpfromhell ,да приемем ,че ти си на мястото на кофтос ;д (handshake) xD
Върнете се в началото Go down
Dustin

Dustin


Брой мнения : 24
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : Добрич

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:30 pm

Мен защо ме няма ?!?!?! Sad Sad Sad Sad Нали и аз сам хеалер :geek: :geek:
Върнете се в началото Go down
Helpfromhell

Helpfromhell


Брой мнения : 15
Join date : 05.04.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:39 pm

Xpucto :lol :lol :lol :lol :lol
Върнете се в началото Go down
????
Гост




С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:44 pm

first aid Basketball
Върнете се в началото Go down
Xorrorski

Xorrorski


Брой мнения : 36
Join date : 05.04.2010
Age : 36
Местожителство : Добрич/Варна

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 6:37 pm

Аз съм спокоен, когато в групата е ония хохомок Terrorwrist pwow
Върнете се в началото Go down
Bloodseaker




Брой мнения : 2
Join date : 06.04.2010

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 6:51 pm

аве зн ли 4е Hondar го няма ;д;д
Върнете се в началото Go down
Helpfromhell

Helpfromhell


Брой мнения : 15
Join date : 05.04.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:33 pm

Bloodseaker написа:
аве зн ли 4е Hondar го няма ;д;д
Pastir написа:
да не ти дреме , аз я направих доколкото да разбера дали мога да правя анкети Very Happy:D
:lol :lol :lol
Върнете се в началото Go down
Bellydancer

Bellydancer


Брой мнения : 4
Join date : 07.04.2010
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:55 am

Ееее и мене ме няма afro scratch :lol pwow
Върнете се в началото Go down
Koozman
Admin
Admin
Koozman


Брой мнения : 24
Join date : 06.04.2010
Age : 32
Местожителство : Ловеч

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:03 am

Kuzmin, Pastir, Xristo(sled kato se pokarahme s nego Very Happy ) това са хийларите в гуилда за мене! Затова няма да гласувам за никой!
И на мани хеалирите не са лоши ама рядко райдва с тях. Има и други хора, които ги бива, но или рядко ги виждам или геар не им достига.
Върнете се в началото Go down
seven

seven


Брой мнения : 7
Join date : 05.04.2010
Местожителство : dobrich

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:50 am

Pastir е наи добрия !!! cheers cheers
Върнете се в началото Go down
DolLi

DolLi


Брой мнения : 11
Join date : 05.04.2010
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 3:35 pm

Според мен всички си знаят работата ... ама с Terrorwrist ,Loveobsession съм най-спокойна :lol
Върнете се в началото Go down
knox

knox


Брой мнения : 7
Join date : 06.04.2010

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 4:36 pm

Незнам .. всичките отгоре са добри хеалери .. да хеалва по раидовете и да не измираме това е най важното . Като цяло Kuzmin i Pastir ме радват наи много .. но не виждам Hondar в анкетата - това момче също се представя добре Smile
Върнете се в началото Go down
????
Гост




С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 5:02 pm

Еии тоя kuzmin мн луд 13 гласа Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Flasher
Admin
Admin
Flasher


Брой мнения : 4
Join date : 05.04.2010
Age : 46
Местожителство : Sofia

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:43 pm

I mene me nqma Sad
Върнете се в началото Go down
Dustin

Dustin


Брой мнения : 24
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : Добрич

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 10:05 pm

Koozman написа:
Kuzmin, Pastir, Xristo(sled kato se pokarahme s nego Very Happy ) това са хийларите в гуилда за мене! Затова няма да гласувам за никой!
И на мани хеалирите не са лоши ама рядко райдва с тях. Има и други хора, които ги бива, но или рядко ги виждам или геар не им достига.
Kuzmin i Pastir rlZ Very Happy:D
Върнете се в началото Go down
????
Гост




С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 10:21 pm

s nito 1 ot tiq :X kato sam az v raida mi e nai sigurno Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
KofToZ
Admin
Admin
KofToZ


Брой мнения : 3
Join date : 07.04.2010
Age : 32

С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitimeПет Апр 16, 2010 3:21 am

Pastir написа:
helpfromhell ,да приемем ,че ти си на мястото на кофтос ;д (handshake) xD
Много бързо ме отписахте егати сега ще ме накарате heal gear да събера Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С кой Healer сте нй- спокойни :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кой Healer сте нй- спокойни :)   С кой Healer сте нй- спокойни :) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
С кой Healer сте нй- спокойни :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Grave Diggers :: Grave Diggers General :: Анкети-
Идете на: